Radonjić napustio Zenit posle eliminacije iz plej-ofa

Kako je potvrdio Mozzart Sport, crnogorski stručnjak neće predvoditi ekipu ni u mečevima za treće mesto protiv Lokomotiv Kubanj.
Radonjić je tokom sezone imao dobre rezultate i nekoliko zapaženih perioda na klupi Zenita, ali je eliminacija u polufinalu VTB lige očigledno uticala na odluku obe strane da okončaju saradnju.
Poraz u majstorici od Uniksa bio je poslednji meč Radonjića na klupi kluba iz Sankt Peterburga.
Zenit će tako u završnicu sezone i borbu za treće mesto ući sa novim rešenjem na klupi, dok se očekuje da uskoro bude poznato i gde će Radonjić nastaviti trenersku karijeru.
Izvor: b92.net
