Džeko: "Znamo odakle dolazimo"

Džeko se zahvalio navijačima na podršci i poručio da će igrači dati sve od sebe da građane Bosne i Hercegovine učine ponosnima.
„Dok se polako spremamo za put na Svetsko prvenstvo, osećam potrebu da vam kažem jedno veliko hvala. Hvala za svaki trenutak ljubavi koji smo osetili ovih dana u Sarajevu. Hvala za podršku koju ste nam pružili na utakmici protiv Severne Makedonije, za atmosferu koju ste stvorili, za energiju koju ste doneli i za ljubav koju ste pokazali prema ovoj reprezentaciji“.
Posebno se osvrnuo na otvoreni trening na Grbavici:
„Hvala i svima koji su došli na otvoreni trening na Grbavicu. Pogled sa terena na pune tribine i toliko nasmejanih lica nešto je što ćemo dugo nositi sa sobom. Nije mala stvar imati priliku da predstavljaš Bosnu i Hercegovinu na najvećoj svetskoj fudbalskoj pozornici. Za mene lično biti deo ove priče i drugi put nositi dres svoje zemlje na Svetskom prvenstvu velika je čast, ali i odgovornost koju osećam svakoga dana“, poručio je i posebno istakao da su svi svesni koliko reprezentacija znači navijačima:
„Znamo odakle dolazimo, znamo koliko je ljudima u Bosni i Hercegovini stalo do ove reprezentacije i upravo zato daćemo sve od sebe da vas i nas učinimo ponosnima. Pred nama je ostvarenje sna koji smo dugo čekali. Idemo zajedno, kao i uvek. Vi uz nas, a mi za Bosnu i Hercegovinu. Vidimo se na Svetskom prvenstvu.“
Izvor: b92.net
